БАРНЛИ ЈЕ НА "ЕНФИЛДУ" УРАДИО НЕШТО ШТО НИКО НИЈЕ ОВЕ СЕЗОНЕ

Бета

11. 07. 2020. у 18:20

Фудбалери Ливерпула и Барнлија одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 35. кола Премијер лиге.

БАРНЛИ ЈЕ НА ЕНФИЛДУ УРАДИО НЕШТО ШТО НИКО НИЈЕ ОВЕ СЕЗОНЕ

Овим ремијем, шампион Енглеске је прекинуо сјајан низ од 24 узастопне победе на свом стадиону, а Барнли је постао први тим који ове сезоне није поражен на Енфилду.

Енди Робертсон је у 34. минуту донео предност Ливерпулу, а изједначење и бод Барнлију Џеј Родригес у 69. минуту.

Три кола пре краја, Ливерпул је први на табели са 93 бода и још има шансу да обори рекорд Манчестер ситија од 100 освојених бодова у сезони. "Редси" до краја сезоне гостују Арсеналу и Њукаслу и дочекују Челси.

На другој страни, Барнли је девети на табели са 50 бодова, а у наредном колу дочекује Вулверхемптон.

КАКВА КЛОПКА: Овако је полиција надмудрила хулигане и похапсила актере велике туче навијача пред вечити дерби (ФОТО/ВИДЕО)

Црвена звезда и Партизан су за суботу, 20. април, имали заказани 173. првенствени "вечити дерби", а пред тај меч који се најављивао и као можда пресудан за шампионску трку, десила се велика туча навијача на улицама Београда. Но, она није дуго потрајала, захваљујући експресној реакцији полиције.

20. 04. 2024. у 16:13