Болоња верује у Миху: Са новим уговором у Европу
Болоња верује у Синишу Михајловића, који је у среду потписао нови уговор са италијанским клубом.
Фото: bolognafc.it
Некадашњи селектор Србије је на клупу Болоње сео у јануару прошле године и до краја сезоне успео је да екипу која је била на ивици селидбе у Серију Б доведе до мирне луке, па је на крају сезоне добио уговор до 2022. године вредан три милиона евра по сезони.
Иако је прошлог лета објавио да болује од акутне леукемије, Михајловић је сваки тренутак, који му је то дозвољавао, користио да буде уз екипу која је се ове сезоне бори за излазак на евро сцену.
Српски стратег је у међувремену објавио да је изашао као победник из најважније животне утакмице, а награда за све што је урадио у претходном периоду стигла је у среду, када су Михајловић и Болоња потписали сарадњу до 2023. године.
Препоручујемо
"СВАКА УТАКМИЦА ОВДЕ ЈЕ НА ЖИВОТ И СМРТ: Чима Монеке после пораза Звезде од Партизана
02. 04. 2026. у 23:12
ЗАБОЛЕЋЕ ГА ВИШЕ ОД ПОРАЗА! Партизан на друштвеним мрежама одговорио Обрадовићу! (ФОТО)
02. 04. 2026. у 22:50
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА У СРБИЈИ! "Имају фабрику која прави Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
02. 04. 2026. у 16:00
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)