"БОМБА" НА ЈУГУ ИТАЛИЈЕ: Фудбалер Бајерна прелази у Наполи

Филип Милошевић

26. 03. 2026. у 10:14

Леон Горецка ће овог лета бити слободан играч, а Наполи је најновији клуб који се придружио трци за његов потпис, уз Милан, Интер и Арсенал.

БОМБА НА ЈУГУ ИТАЛИЈЕ: Фудбалер Бајерна прелази у Наполи

Фото: Н. Параушић

Он скоро па сигурно неће продужавати уговор са Баварцима који му истиче у јуну месецу.

Наполи се укључио у борбу за довођење везисте. Ако се трансфер оствари, то ће бити друго узастопно лето у којем „партенопеи“ доводе искусног играча без обештећења, након што су прошле године обезбедили услуге Кевина Де Брујнеа из Манчестер ситија.

БОНУС ВИДЕО: Спектакуларан дочек! Килијан Мбапе представљен у Реалу из Мадрида 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

НАНЕЛИЈУ ЛАКНУЛО ПОСЛЕ ИНТЕРВЈУА ЗОРАНА САВИЋА! Тренер АЕК-а открио - Американац има јако лепа сећања на Партизан и Београд