ПОВРАТАК НА МЕСТО УСПЕХА: Ускоро потписује Срђан Благојевић!
Оставио је дубок траг.
FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
Српски тренер Срђан Благојевић близу је од новог ангажмана. Доскорашњи шеф струке Партизана се после разлаза са црно-белима и отказа у новембру, спомињао као нови тренер руског Рубина.
Ипак, како стоје ствари, најближи је да се врати тамо где је бележио сјајне резултате - у Мађарску. Занимљиво да је баш у комшилуку искусни стручњак остварио најбољи учинак у тренерској каријери, а сада се за њега интересује прволигаш Диошђер који је у потрази за новим шефом струке.
Он би на клупи наследио још једног Србина, пошто је Владимир Раденковић пред отказом и током недеље би требало да га замени Благојевић. Ништа није озваничено, све је у домену спекулација, па остаје да се Диошђер огласи и донесе званичну одлуку. Међутим, ако се Благојевић пита, не би се противио око повратка у лигу где се већ доказао.
ФОТО: ФК Раднички 1923
Овај клуб је за викенд ремизирао против Ђера (1:1), али држи претпоследње место на табели мађарског шампионата и пост без победе траје већ пет мечева, због чега се потегла прича о његовој смени.
Подсетимо, Срђан Благојевић је оставио сјајан утисак радећи у Дебрецину, одакле је дошао у Хумску. Пре тога седео је на клупама Инђије, Бежаније, Астане, са којом је освојио титулу у Казахстану и Актауу.
Препоручујемо
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)