БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА У БОЛНИЦИ! Огласио се након хитне операције (ФОТО)

Новости онлајн

22. 01. 2026. у 21:45 >> 21:44

НЕКАДАШЊИ тренер Партизана завршио је у болници.

БИВШИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА У БОЛНИЦИ! Огласио се након хитне операције (ФОТО)

FOTO: FK Partizan

Лотар Матеус, прослављени немачки фудбалер и тренре задобио је тешке повреде на скијању у Аустрији, због чега је морао на хитну операцију. 

Некадашњи тренер Партизана требало је да коментарише меч Лиге Европе између Роме и Штутгарта, а пре тога отишао је на одмор у Арлбергу, где је задобио двоструку повреду лигамената десног рамена. 

- То је био мој последњи скок последњег дана одмора. Падина је била ледена и неравна. Већ сам се радовао ручку у планинарском дому, онда сам одједном пао на десну страну -  изјавио је Матеус.

Након пада, Матеус је транспортован 280 километара назад до Минхена, у пратњи његове партнерке Терезе, како би био оперисан у приватној клиници бившег тимског лекара Бајерна.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!