ТРАНСФЕР БОМБА! Светски гигант хоће фудбалера Партизана
КАКАВ трансфер је на помолу. Партизан би могао да заради велики новац уколико се обистине писања италијанских медија.
FOTO: ATA images
Наиме, како јавља, Лука Бјанкин, новинар "Газета дело Спорт", Милан је спреман да црно-белима плати 5.000.000 евра за младог Андреја Костића.
Како се истиче, овај 18-годињши Црногорац би требало у јануару да појача "росонере" и да буде прикључен њиховом младом тиму, "Милан Футуро", који се такмичи у Серији Д, и да на тај начин покуша да се избори за сениорски састав.
Уколико до трансфера дође профитираће и подгоричка Будућност одкале је Костић стигао у Хумску за 900.000 евра. Тада је одређена клаузула да клубу из Црне Горе припадне 15% од наредне продаје.
Подсетимо, талентовани нападач је ове сезоне за Партизан одиграо 26 утакмица у свим такмичењима и постигао је девет голова. Ипак, треба нагласити да је углавом улазио са клупе, пошто је први избор у нападу црно-белих Јован Милошевић.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ХРВАТИ ОПЕТ ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили навијачи у Хрватској (ФОТО)
22. 12. 2025. у 15:07
НОВА ЕРА НА МАРАКАНИ! Дејан Станковић преузео Звезду и изненадио и "делије" и Русе!
22. 12. 2025. у 14:45 >> 15:35
ГРОБАРИ ЧУПАЈУ КОСУ! Стигле ужасне вести у Хумску, а тичу се најбољег играча Партизана
22. 12. 2025. у 14:16
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)