ЧУКАРИЧКИ ДОВЕО ЗАМЕНУ ЗА ЦВЕТКОВИЋА: На брдо стигао нападач из Обале Слоноваче
По конституцији нападач висок 175 центимерара подсећа на Михајла Цветковића који је летос отишао у Белгију.
ФОТО: Александар Илић
Иако прелазни рок још није почео, Чукарички је довео појачање, стигао је на Баново брдо Дауда Сангаре. Он је потписао уговор на три године, а у Суперлигу Србије стигао је из Абиџана.
Сангаре је нападач рођен 2005. године, и хвалили су га медији из родне земље, истакавши да важи за једног од талентованијих фудбалера у тамошњем првенству.
Висок је 175 центиметара и по профилу се чини да је сличан Михајлу Цветковићу који је потписао летос за Андерлехт. Остаје да се види колико ће се брзоноги центарфор снаћи у Србији.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)