ВЕЛИКА БОРБА ЗА ТИТУЛУ У СРБИЈИ! Ево шта сад чека Партизан, а који изазов има Црвена звезда

Новости онлине

20. 11. 2025. у 12:15

У наредна три дана биће одиграно 16. коло Суперлиге Србије, фудбалери Партизана дочекаће Железничар из Панчева, док ће Црвена звезда гостовати Јавору у Ивањици.

ВЕЛИКА БОРБА ЗА ТИТУЛУ У СРБИЈИ! Ево шта сад чека Партизан, а који изазов има Црвена звезда

FOTO: M. Vukadinović

Први меч 16. кола СЛС на програму је сутра од 15 часова у Сурдулици, а састаће се Радник и Војводина.


Фудбалери Напретка ће у суботу од 17 сати у Крушевцу играти са Чукаричким. Партизан ће истог дана од 18.30 часова на стадиону у Хумској дочекати Железничар, док ће Спартак од 19.30 сати у Суботици играти са ОФК Београдом.

Фудбалери ИМТ-а ће у недељу од 13 часова у Лозници дочекати Младост из Лучана, док ће се у Нишу од 14 сати састати Раднички и ТСЦ.

Фудбалери Јавора ће у недељу на свом терену од 16 часова дочекати Црвену звезду, док ће Раднички 1923 од 16.30 сати у Крагујевцу играти са Новим Пазаром.

Прво место на табели СЛС држи Партизан са 37 бодова из 15 утакмица, док је Црвена звезда на другој позицији са 35 бодова из 14 мечева.

Ако вас спорт занима, све оно најважније и најзанимљивије о њему - пратите на спортским страницама портала "Новости".

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ИНДИЈАНСКИ ПОГЛАВИЦА СРПСКОГ ПОРЕКЛА: Ричард Милановић задужио Индијанце, на оца Србина био поносан