"НЕКИ СРБИ ЋЕ НАВИЈАТИ ЗА АЛБАНИЈУ"! Пикси грми, а нација се пита ко је мистериозни критичар и аналитичар?
КРЕНУЛО је ситно одбројавање! До најважније утакмице репрезентације Србије у квалификацијама за Светско првенство 2026, које ће се одржати у Сједињеним Америчким Државама, Мексику и Канади, остало је још само пет дана.
FOTO: Tanjug/AP
Селектор Драган Стојковић данас је одржао конференцију за медије поводом предстојећег сусрета са Албанијом и списка играча који је објавио пре три дана.
Говорио је Пикси о разним темама, а у једном моменту је изненадио изјавом да ће неки аналитичари у суботу можда навијати за Албанију.
- Ту сте ви да испратите то, разноразни критичари и аналитичари и они ће то да прате, можда и неко навија за Албанију овог пута, али има и таквих вероватно. Не оптерећујем се тиме, желим да припремим екипу колико је могуће и у Лесковцу да одиграмо квалитетно - изјавио је Драган Стојковић Пикси.
Многи су помислили да Пикси јасно алудира на Радета Богдановића, бившег фудбалера а сада аналитичара, који је познат по томе да увек каже оно што мисли.
Подсетимо, Србија прво у суботу од 20.45 у Лесковцу гостује Албанија, а затим нас три дана касније чека утакмица у Андори.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
ПИКСИ САОПШТИО КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ! Србија озбиљно "израњавана" пред Албанију, селектор хитно реаговао
06. 10. 2025. у 10:42 >> 11:52
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (2)