ОВО СЕ НЕ ВИЂА СВАКИ ДАН! Негативан рекорд капитена Арсенала
Арсенал је у суботу славио против Вест Хема са 2:0, а капитен "тбоџија" Едегор је доживео разочаравајуће поподне. Морао је да напусти терен већ после пола сата игре, после судара са Самервилом и новом повредом.
FOTO: Tanjug/AP
Едегор је постао први играч у историји Премијер лиге који је на три узастопне утакмице, као стартер, био замењен пре полувремена. Пре Вест Хема, слично му се догодило и у сусретима са Нотингемом и Лидсом.
Статистика додатно наглашава Мартинову борбу са формом и повредама. Од почетка сезоне, Норвежанин је успео да одигра само једну целу утакмицу, против Манчестер јунајтеда у првом колу. Све остало су фрагменти, покушаји и прекинути наступи, што је далеко од стандарда на које је Арсенал навикао од свог капитена.
Препоручујемо
ОЦОКОЉИЋЕВ ПАРНИ ВАЉАК НЕ СТАЈЕ: Партизан убедљив против ФМП-а након преокрета
14. 12. 2025. у 23:01
И "ЛАЛЕ" У ТЕФТЕРУ "БЕЛИХ": Кошаркаши Слоге савладали Војводину пред својим навијачима
14. 12. 2025. у 22:19
"ЈАКО САМ ЗАБРИНУТ": Саша Обрадовић проговорио о Чими Монекеу после Спартака
14. 12. 2025. у 21:48
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)