ШОК НА МАРАКАНИ! Звезда без најбољег играча дуже време!

Новости онлине

29. 09. 2025. у 20:39

ПОЈАВИО се велики проблем за Црвену звезду и Владана Милојевића пред наредне изазове који очекују шампиона Србије.

ШОК НА МАРАКАНИ! Звезда без најбољег играча дуже време!

FOTO: M. Vukadinović

Наиме, на утакмици против Селтика повредио се Александар Катаи и неко време га неће бити на терену.

- Катаи је на мечу првог кола Лиге Европе против шкотске екипе повредио колено. Пред Звездиним Магиком је пауза од две до три недеље, рачунајући период од утакмице са Селтиком. Очекује се да Катаи буде у конкуренцији за тим после репрезентативне паузе у октобру. Катаију желимо брз и успешан повратак на терен! - написала је Звезда на клупском сајту.

Катаи блиста ове сезоне у Суперлиги Србије. Он је на седам утакмица постигао 11 голова и најбољи је стрелац првенства.

Подсетимо, Црвена звезда у четвртак од 21 сат гостује Порту у 2. колу Лиге Европе.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

ЧИСТА ЕНЕРГИЈА ЗА СВЕ: Од визије до одрживе будућности