ЗВЕЗДАШИ У ТРАНСУ! Огласио се Марко Арнаутовић тик пред вечити дерби

Новости онлине

20. 09. 2025. у 18:47

БЛИЖИ се почетак вечитог дербија!

ЗВЕЗДАШИ У ТРАНСУ! Огласио се Марко Арнаутовић тик пред вечити дерби

Фото: М. Вукадиновић

Фудбалери Партизана дочекују Црвену звезду на стадиону у Хумској од 19.00. Уочи доласка у Хумску, огласио се први нападач Црвене звезде и без дилеме највећа звезда српског шампиона Марко Арнаутовић.

Аустријском нападачу ће ово бити први вечити дерби у каријери, а на свом Инстаграм налогу поставио је стори који јасно показује колико је искусни шпиц нестрпљив да истрчи на травнати тепих стадиона Партизана.

Фото: Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност