ОГЛАСИО СЕ ПАРТИЗАН! Црно-бели се опростили од Дејана Миловановића
Фудбалски клуб Партизан изразио је саучешће породици Дејана Миловановића, бившег капитена Црвене звезде, који је преминуо од срчаног удара током ветеранске утакмице, а све утакмице деветог кола Суперлиге Србије почеће минутом ћутања.
ФОТО: Тwitter/@FKPartizanBG
"ФК Партизан изражава најдубље саучешће породици и пријатељима некадашњег фудбалера Дејана Миловановића. Почивај у миру." наводи се у саопштењу клуба.
Миловановић је преминуо на терену у току утакмице ветерана, а поводом трагедије саучешће су упутили сви клубови у којима је играо током професионалне каријере, као и Фудбалски савез Србије.
У оквиру деветог кола Суперлиге Србије предвиђен је и вечити дерби на стадиону Партизана, који ће почети минутом ћутања у знак сећања на Миловановића.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)