ЈОШ ЈЕДНО ПОГЛАВЉЕ У КАРИЈЕРИ: Кристијан Ериксен има нови клуб!

У ЈЕДНОМ моменту му је каријера била угрожена, али Кристијан Ериксен је успео све да победи и настави да се бави фудбалом. Сад је време за ново поглавље.

ЈОШ ЈЕДНО ПОГЛАВЉЕ У КАРИЈЕРИ: Кристијан Ериксен има нови клуб!

ФОТО: Танјуг/АП

Искусни дански везиста појачао је члана Бундеслиге, екипу Волфсбурга, преноси новинар "Типсбладета", Фарзам Аболхосеини.

Наводи се да је договор постигнут и да је бивши играч Манчестер јунајтед прошао лекарске прегледе у Немачкој, те да се договор може сматрати закљученим.

Ериксен је у богатој каријери наступао за Ајакс, Тотенхем, Интер, Брентфорд и Манчестер јунајтед. 

Ово ће му бити први пут да наступа у Бундеслиги, а његов нови клуб Волфсбург је добро почео ову сезону, пошто се после два кола налази на шестом месту са четири бода.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху