СИТИ ОСЛАБЉЕН У ДЕРБИЈУ: Ево на кога Гвардиола не може да рачуна против Манчестер јунајтеда
ФУДБАЛЕР Манчестер ситија Омар Мармуш највероватније ће због повреде колена да пропусти дерби меч против Манчестер јунајтеда, преносе данас британски медији.
Foto: Profimedia
Египћанин је повредио лигаменте колена на јучерашњем мечу против Буркине Фасо у 8. колу групе А афричких квалификација за Светско првенство 2026. године. Утакмица између Буркине Фасо и Египта је завршена резултатом 0:0, а овај 26-годишњак је због повреде колена терен напустио у деветом минуту.
Британски медији наводе да ће после додатних прегледа бити познато колико ће Мармуш одсуствовати са терена, али се очекује да ће највероватније да пропусти градски дуел између Манчестер ситија и Манчестер јунајтеда, који ће бити одигран 14. септембра на Итихаду.
Мармуш је ове сезоне одиграо три утакмице за Манчестер сити и уписао је једну асистенцију.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
РУСКА ЖУРКА УСРЕД БЕОГРАДА! Објављени детаљи такмичења због чега Западу није добро
10. 09. 2025. у 13:57
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)