ШОК ЗА ЕНГЛЕЗЕ! Томас Тухел остао без још једног фудбалера за меч са Србијом

НОВЕ муке за репрезентацију Србије!

ШОК ЗА ЕНГЛЕЗЕ! Томас Тухел остао без још једног фудбалера за меч са Србијом

FOTO: Tanjug/AP

Мајлс Луис-Скели неће бити у протоколу за меч у Београду.  Леви бек Острвљана играо је од првог минута пре неколико дана против Андоре (2:0), али сада није међу 23 репрезентативца који конкуришу за сусрет на "Маракани" од 20.45.

Разлози због који Луис-Скели неће бити у конкуренцији још нису откривени, али навијачи Арсенала, за који 18-годињак наступа, страхују да је у питању повреда.

Луис-Скели је одиграо свих 90 минута у победи над Андором и очекивало се да ће поново играти и у уторак увече у Београду.

Овај бек је прошао омладинске селекције Арсенала, а за први тим је досад одиграо 41 меч.

Дебитовао је за Горди Албион у марту против Албаније и тада је стигао да се упише у стрелце у тријумфу од 2:0.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?