НИШЛИЈЕ БРУСЕ ФОРМУ У БУГАРСКОЈ: Раднички на мини-припремама у Банском
Фудбалски клуб Раднички отпутовао је у Банско где ће одрадити мини припреме. Екипа ће у Бугарској боравити седам дана, са циљем да се што боље припреми за изазове који је очекаују у наставку суперлигшке сезоне.
ФОТО: ФК Раднички
- План нам је да стабилизујемо екипу и да се „наместимо“ за период који долази. До сада је све било онако на брзину, утакмице су нам биле много тешке. Нисмо имали времена да се бавимо свим овим детаљима, који су веома важни. Сјајна ствар је што смо добили прилику и што нам је руководство клуба омогућило да одемо на седам дана у Бугарску. Бићемо сви заједно 24 сата и имаћемо прилику да одређене ствари поправимо. Једноставно црвено светло је упаљено и морамо да реагујемо. Све је усмерено ка томе да побољшамо приступ и после паузе наставимо са много више страсти. Да се види та жеља за победом, за освајањем три бода, да сваки играч има свест о томе. Узалуд је да то причам ја или било ко други, рекао је шеф стручног штаба Томислав Сивић.
Раднички ће у Бугарској одиграти два пријатељска меча. Први против екипе ЦСКА из Софије, на програму је у суботу 06. септембра. Други је заказан за уторак (09. септембар), име противника биће накнадно познато.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 07. 2026. у 06:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)