БЛУД И РАЗВРАТ ПРЕД ЗВЕЗДУ! Фудбалер Пафоса у центру скандала уочи одлучујућег меча у Лиги шампиона

ЦРВЕНА звезда се полако спрема за најважнији меч сезоне, реванш против Пафоса у оксвиру плеј-офа за Лигу шампиона.

БЛУД И РАЗВРАТ ПРЕД ЗВЕЗДУ! Фудбалер Пафоса у центру скандала уочи одлучујућег меча у Лиги шампиона

Фото: Инстаграм

Кипрани имају гол предности из прве утакмице, када су славили са 2:1 у Београду, али и велике проблеме са најпознатијим играчем који је икада стигао у Пафос. 

Реч је о Давиду Луизу, који неће играти против Звезде ни у реваншу - није регистрован за бараж - али то 38-годишњег Бразилца не спречава да свакодневно анимира навијаче Пафоса објавама с тренинга.

Ових дана, међутим, чувени дефанзивац који је недавно изнервирао и „делије“ има преча посла на приватном плану. Каролина Кавалканте, социјална радница из Сеаре, открила је Луизову љубавну аферу. Ова 26-годишња Бразилка, својевремено партнерка бившег првака Европе (Лига шампиона с Челсијем 2012), истиче да јој је Давид предлагао се*с утроје!

- Пратио ме је на Инстаграму. Почели смо да разговарамо и мало помало развила се веза. У једном тренутку предложио је да имамо се*с с мојом пријатељицом, али нисам желела да се упуштам у то - рекла је Карол.

Дотична Рајна Карваљо је потврдила њене речи и додала да је такође одбила предлог славног фудбалера, који је за репрезентацију Бразила одиграо 57 утакмица и има освојен Куп конфедерација 2013.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Luiz (@davidluiz23)

Давид Луиз је, подсетимо, почео каријеру у Виторији, из које је прешао у Бенфику. Играо је потом за Челси, ПСЖ и Арсенал пре него се вратио у родну земљу (Фламенго, Форталеза). Однедавно је у Пафосу. Против Звезде у Лимасолу биће само навијач...

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ГОРИ НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!

"ГОРИ" НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!

СВОЈ европски пут Војводина наставља против Ајакса у другом колу квалификација за Лигу конференције. Холандски великан жели експресан повратак на међународну сцену после разочаравајуће прошле сезоне, док Новосађани покушавају да се опораве од елиминације из квалификација за Лигу Европе и направе изненађење пред својим навијачима на "Карађорђу" (20.00).

23. 07. 2026. у 07:03 >> 07:03

Коментари (0)

ОТВОРЕН НОВИ ФРОНТ У РАТУ АМЕРИКЕ И ИРАНА! Умешали се и они - танкери кренули према Суецком каналу