ВЕЗИСТА НА ОСТРВУ: Бивши фудбалер Црвене звезде отишао у Чемпионшип

Досадашњи фудбалер Нотингем Фореста и репрезентативац Новог Зеланда Марко Стаменић потписао је уговор са Свонсијем, саопштио је данас велшки клуб.

ВЕЗИСТА НА ОСТРВУ: Бивши фудбалер Црвене звезде отишао у Чемпионшип

М. Вукадиновић

У саопштењу се не наводе детаљи уговора.

Стаменић (23) је у Нотингем Форест стигао 2024. године из Црвене звезде, а прошлу сезону је провео на позајмици у Олимпијакосу. 

Он је пре Звезде играо за Коге, Копенхаген, Тим Велингтон и Вестерн Субурбс. За репрезентацију Новог Зеланда одиграо је 31 меч и постигао је три гола.

Фудбалери Свонсија се налазе на 15. месту на табели Чемпионшипа са три бода.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026