ОТКРИВЕНО! Ево колика је плата Душану Тадићу у Ујединеним Арапским Емиратима
Српски фудбалер Душан Тадић изабрао је Уједињене Арапске Емирате као нову фудбалску станицу. Он је потписао за Ал Вахду, а сада је познато колико новца ће тамо и зарадити.
Foto: Profimedia
Тадић је са клубом из Абу Дабија потписао једногодишњи уговор, уз опцију продужетка сарадње на још 12 месеци.
Уговор ће му донети импресивну годишњу зараду од 7 милиона евра.
Овај финансијски издашан ангажман вероватно је имао пресудну улогу у одлуци 36-годишњег аса, који је током богате каријере наступао за Војводину, Саутемптон, Ајакс и Фенербахче.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ФСС БЕЗ МИЛОСТИ: Звезди милионска казна, Партизан два меча без публике
13. 03. 2026. у 22:35
"ТО ЈЕ ПРВИ И ОСНОВНИ РАЗЛОГ!" Саша Обрадовић након меча Црвена звезда - Фенербахче!
13. 03. 2026. у 22:21
ТУГА! Преминуо легендарни Петар Лазаревић: оснивач Партизана, црно-белима донео први трофеј у историји
13. 03. 2026. у 21:07 >> 21:14
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)