КРАЈ САРАДЊЕ: Евролигаш отпустио Болдвина
Камар Болдвин није више кошаркаш Басконије, саопштио је данас клуб из Виторије.
Foto: Profimedia
Болдвин (27) је имао уговор са Басконијом до јуна 2026. године, али је шпански клуб одлучио да раскине сарадњу са америчким кошаркашем, који има и држављанство Грузије.
Болдвин је у Басконију стигао прошле године, а пре тога је играо за Тренто, Мејн Селтикс, Гетинген и Турк Телеком. Он је прошле сезоне за клуб из Виторије у Евролиги просечно бележио 7,1 поен, 3,7 асистенција и 1,7 скокова по утакмици.
Кошаркаши Басконије ће 30. септембра дочекати Олимпијакос у првом колу Евролиге.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"МИ НЕ ИГРАМО ЗА ПАРТИЗАН, МИ ЖИВИМО ПАРТИЗАН!" Трифуновић о "новом" парном ваљку
05. 08. 2025. у 10:19
УЕФА "ПРЕСУДИЛА"! Ево кога је Партизан добио на жребу за Лигу конференција!
04. 08. 2025. у 14:21 >> 14:21
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)