ГАВИ ХВАЛИ САИГРАЧЕ: Јамал већ сад зрео за Златну лопту, Рашфорд је невероватан фудбалер
ЛАМИН Јамал иако има само 18 година већ спада међу најбоље фудбалере света. Похвално о саиграчу из Барселоне говорио је везиста Гави.
Фото: EPA-EFE/JEON HEON-KYUN
Он сматра да је талентовани Шпанац зрео да освоји Златну лопту, иако је тек недавно постао пунолетан.
- Надам се да ће је освојити. Ако не ове године, тек му је 18 и још је веома млад. Већ сама чињеница да је међу фаворитима је посебна. Пресрећан сам због свега што ради за нас - рекао је Гави.
Дотакао се и Маркуса Рашфорда који је овог лета из Манчестер јунајтеда стигао у редове Каталонаца. Претходно је пропао трансфер Ника Вилијамса.
- Сви знају да је Нико одличан играч, то стално показује и у репрезентацији. Драго ми је што нам се придружио Маркус, јер је невероватан фудбалер. Сви смо одушевљени његовим доласком - закључио је Гави.
Подсетимо, Барселона је играла сјајно у сезони 2024/25. Шпански великан је освојио трипл круну - Куп краља, Суперкуп Шпаније и Ла лигу, док је у Лиги шампиона заустављен у полуфиналу.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗВЕЗДА ПОТВРДИЛА! Стигло вишемилионско појачање: Желим са клубом да освојим све
01. 08. 2025. у 16:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)