ЉУДСКОСТ НА ДЕЛУ: Чувени фудбалер Манчестер јунајтед сачувао младићу живот (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

31. 07. 2025. у 21:42

БИВШИ фудбалер Антонио Валенсија урадио је гест вредан дивљења о коме ће сигурно доста причати.

ЉУДСКОСТ НА ДЕЛУ: Чувени фудбалер Манчестер јунајтед сачувао младићу живот (ВИДЕО)

EPA/EFE

Наиме, он је помогао једном младићу да не скочи с моста, а како је све изгледало написао је свом Инстаграм налогу.

- Имао сам једно не баш пријатно искуство. Један младић је хтео себи да одузме живот на овом мосту. Изашао сам из возила и пришао му. Нисам га спасао, али сам покушао да разговарам са њим. Хвала Богу, препознао ме је и покушао сам да му упутим неке охрабрујуће речи. Било је веома тешко. Хвала Богу што је његова породица стигла, а он је одлучио да не одузме себи живот. Хајде да се бринемо о себи, молим вас, о својим мислима, својим срцима. Ментално здравље је веома важно. Хајде да се бринемо о свему овоме, молим вас. Живот је веома крхак - написао је Валенсија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AV25 (@antoniovalencia2525)

Еквадорац је током каријери остао највише упамћен по игрању за Манчестер јунајтед. Дрес енглеског великана носио је 10 година.

Он је још наступа за Ел Насионал, Виљареал, Вига, ЛДУ Кито и Керетаро. За репрезентацију ове јужноамеричке селекције уписао је 99 наступа.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).

15. 03. 2026. у 07:30

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!