ХАУ СЕ НИШТА НЕ ПИТА: Тренер Њукасла жели да Исак остане у клубу, али нема утицај на то

Марко Паунић
Марко Паунић

29. 07. 2025. у 10:22

Тренер Њукасла Еди Хау рекао је данас да жели да фудбалер Александер Исак остане у клубу, али да не може да утиче на то, у јеку спекулација да ће прећи у Ливерпул

ХАУ СЕ НИШТА НЕ ПИТА: Тренер Њукасла жели да Исак остане у клубу, али нема утицај на то

Profimedia

Исак је обавестио клуб да жели да "истражи друге могућности" током летњег прелазног рока, а Скај је пренео да је Ливерпул и даље заинтересован за 25-годишњег нападача, иако је ангажовао Уга Екитикеа.

Хау је прошле седмице рекао да Исак неће бити са екипом на предсезонској турнеји по Азији, а фудбалера је послао кући уочи пријатељске утакмице против Селтика (0:4), пошто на њега утичу спекулације о трансферу након што је Ливерпул исказао интересовање.

Хау је данас у Сеулу упитан о Исаковој будућности у клубу.

"Он је и даље наш играч. Има уговор са нама. Ми донекле контролишемо шта ће бити следеће. Волео бих да верујем да су нам све могућности доступне. Желим да остане, али то није под мојом пуном контролом. Нисмо добили формалну понуду за Алекса, ни од једног клуба. Ја желим да он остане и да га видимо да поново игра следеће сезоне", рекао је Хау, пренео је Скај.

Исак има још три године уговора са Њукаслом, који за њега тражи 150 милиона фунти.

Исак је током каријере играо за АИК, други тим Борусије Дортмунд, за Борусију Дортмунд, Виљем други и Реал Сосиједад, одакле је 2022. године прешао у Њукасл. За црно-беле одиграо је 109 утакмица, постигао 62 гола и освојио Лига куп.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?