"КОМПЛИКОВАНО ЈЕ, АЛИ НЕ ОДУСТАЈЕМО!" Председник шпанског прволигаша на све начине покушава да доведе Луку Јовића
Председник Овиједа, Мартин Пелаез, одлучан је у намери да доведе у шпански тим репрезентативца Србије Луку Јовића.
FOTO: Tanjug/AP
Први човек клуба је у разговору за Марку објаснио колико је тешко затворити договор тог нивоа.
- Истина је да је наш платни лимит један од најнижих у лиги, али имати играча попут Јовића био би луксуз за Овиједо и за било који тим - рекао је Пелаез.
Одучан је председник Овиједа у намери да се “побије” са конкуренцијом за Јовића.
- Компликовано је због понуда које има и нашег ограничења с платама, али ова екипа не одустаје.
Повезаност са Вељком Пауновићем је адут Овиједа.
- То што га Пауно познаје је предност, и мислим да је ово савршен контекст да Јовић заблиста и постане играч какав је овој лиги потребан - рекао је Пелаез, који није желео да ствара лажну наду, али је јасно ставио до знања да ће клуб дати све од себе:
- Борићемо се, али неће бити лако.
Бонус видео: ХУМСКА ОВО ДУГО НИЈЕ ВИДЕЛА! Кад навијачи Партизана напуне стадион
Препоручујемо
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић
Никола Јокић бриљира на НБА паркетима, другу годину заредом је обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, а америчка јавност као да се тек сада упознаје - колико је нестваран српски кошаркаш.
20. 04. 2026. у 19:45
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)