ШТА ЈЕ СА ОВИМ ЧОВЕКОМ? Украјински провокатор наставља да прича глупости
Млади стручњак Кирил Нестеренко сопствени страх од српског клуба покушао да прекрије неодмереним изјавама.
Фото: Принтскрин
Прво је провоцирао играче и навијаче Партизана пре меча, а после утакмице и болног пораза од 2:0 кренуо је да се жали.
- Изгубили смо због грешака. И нису грешили само играчи у жутим дресовима, већ и они у другим. Мислим да је јасно на шта мислим - импицирао је на судијске грешке Украјинац.
Наставио је у истом ритму.
- Шта нам је недостајало да избегнемо пораз? Недостајао нам је гол. Мислим да смо чак и после два примљена гола имали довољно прилика да победимо, али их нисмо реализовали.
Украјинац и даље тврди да је његов клуб оштећен.
- Једанаест прекида и само једна шанса.... Слажем се с вама. И ја имам питања у вези са прекидима. Посебно у вези са првим примљеним голом, јер се сви сећају како је он почео. Анализираћемо то - нагласио је шеф Украјинаца.
Одакле толика мржња према Србима... Иначе, Кирил Александрович Нестеренко потиче из Донбаса, територије на којој се говорио руски језик која је некада била у саставу Украјине, а сада је под контролом Русије. Рођен је у граду Макејевка који се налази у близини Доњецка. Има 33 године и од 2005. до 2008. играо је за Металург из Доњецка. Његова фудбалска каријера окончана је у Литванији 2015. када је играо за Шаулиаи, због тешке повреде укрштених лигамената, две неуспешне операције и тешке рехабилитације.
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)