НАПРЕДАК ОДОЛЕВАО СА ИГРАЧЕМ ВИШЕ: Чукарички се помучио за првенац у сезони
Фудбалери Чукаричког победили су Напредак резултатом 1:0 у мечу првог кола Суперлиге Србије.
ФОТО: Александар Илић
"Брђани" су се намучили да сломе отпор Крушевљана, али су на крају ипак успели да се домогну три бода.
Чукарички је био много бољи ривал у првом полувремену, али није успео да доминацију претвори у погодак.
Ситуацију им је додатно олакшао фудбалер гостију Лука Дробњак, који је у осмом минуту добио директан црвени картон.
Иницијатива се домаћима исплатила у 75. минуту, када је испоставиће се једини погодак на утакмици постигао Слободан Тедић.
Чукарички у наредном колу гостује код ИМТ-а, док ће Напредак дочекати Нови Пазар.
Препоручујемо
КАКАВ МЕЧ У МИЛАНУ: Интер и Наполи поделили бодове, "нероазури" чувају прво место
11. 01. 2026. у 23:03
ПАРТИЗАН СЛАВИО У ЦРНОЈ ГОРИ! Црно-бели бољи од Студентског центра у 14. колу АБА лиге
11. 01. 2026. у 22:20
СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?
БАРСЕЛОНА и Реал Мадрид састају се у финалу Суперкупа Шпаније у недељу увече (20.00), у новом издању Ел Класика који директно одлучује о трофеју као и прошле године када је убедљиво славила Барса (5:2).
11. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)