РОМА ЗАВРШИЛА ОГРОМАН ПОСАО: Миле Свилар још пет година у дресу "вучице"
СВИ у клубу, али и они који навијају за Рому могу да одахну. Миле Свилар је продужио уговор са екипом из Рима.
FOTO: Tanjug/AP
Његов претходни уговор је трајао до 2027. године, а нови важи до 2030. То значи да ће спрски чувар мреже наредним пет сезона носити дрес "вучице".
Свилар је прошле сезоне у Серији А сачувао мрежу на 16 од 38 утакмица, због чега је и проглашен за најбољег голмана најјаче италијанске лиге.
Он од 2022. године брани за Рому, и до сад је сакупио 88 наступа у свим такмичењима за овај клуб.
Овај 25-годишњак рођен у Антверпену је гол репрезентације Србије чувао на једној утакмици 2021. године.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Руси преко Београда забили нож у леђа целом свету
11. 07. 2025. у 10:57
КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Партизан довео једног од најбољих голмана у историји Србије
11. 07. 2025. у 10:25
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет
Најновије вести из ФК Црвена звезда могле би да обрадују "делије".
04. 05. 2026. у 16:01
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)