ЦРНА ГОРА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Појавили се детаљи хапшења Дејана Савићевића, ово му није први пут

Новости онлине

07. 07. 2025. у 07:50

Председник фудбалског савеза Црне Горе и некадашњи фудбалер Дејан Савићевић (58) приведен је у полицију.

ЦРНА ГОРА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Појавили се детаљи хапшења Дејана Савићевића, ово му није први пут

ФОТО: АП

Према писању црногорских медија, легендарни фудбалер Црвене звезде и Милана завршио је у полицији због више саобраћајних прекршаја. 

Савићевић је по прекршајној пријави полиције у Херцег Новом изведен пред суд због пребрзе вожње и претицања на пуној линији. Он је предат судији за прекршаје, након чега му је експресно изречена новчана казна после чега је пуштен на слободу. 

Према писању појединих црногорских медија, Савићевић је одбио алкотест.

Иначе, чувеном фудбалеру и некадашњем репрезентативцу ово није први пут, пошто је он и раније осуђиван због саобраћајних прекршаја.

Савићевић је 2004. године при великој брзини аутомобилом марке Ауди ТТ прошао кроз црвено светло, након чега није жело да се заустави на инсистирање полиције. Када су дошли да га ухапсе, прво није желео да им отвори врата, а онда је уследила легендарна изјава о којој се и данас прича:

Фото: Приватна архива

 

- Ја сам Бог, за мене не постоји закон - рекао је тада Геније, који је због поменутог инцидента кажњен са 700 евра. 

Годину дана касније у Подгорици приликом вожње мотора ударио у аутомобил и том приликом је задобио фрактуре обе руке, карлице и потрес мозга.  Према речима очевидаца, Савићевић је кочио педесетак метара. Кацига коју је имао на глави спасила му је живот, а одмах после пада, Савићевић је људима који су му притекли у помоћ рекао: "Добро сам, добро сам". Имао је среће, избегао је озбиљније последице, па је након лечења у Хановеру у Немачкој успео да се потпуно опорави.

Председник Фудбалског савеза Црне Горе, који је недавно добио нови мандат на челу ове организације,  пре три године је пријављен због утаје пореза. Био је под истрагом уз оптужбе да је фалсификовао документе. Медији су тада писали да је поднета кривична пријава од стране Милете Шћепановића, фудбалског судије, и Радојице Крушчића, председника Судијске комисије Фудбалског саваза Црне Горе.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину