ДА ЛИ ЋЕ ОН ПРОБУДИТИ ЈУНАЈТЕД? Енглески великан довео прво појачање
БРАЗИЛСКИ фудбалер Матеус Куња потписао је за Манчестер јунајтед, саопштио је данас троструки првак Европе.
ФОТО:ЕПА
Овај 26-годишњак је потписао уговор до 2030. године уз опцију да буде продужен за годину дана, а "вукови" ће за овај трансфер добили 62,5 милиона фунти у ратгама, пренео је Фабрицио Романо.
Куња је у претходне две ипо сезоне у Вулверхемптону дао 33 гола на 92 утакмице у свим такмичењима. За репрезентацију Бразила је одиграо 13 утакмица уз један гол.
Он је прво појачање Јунаједа за сезону 2025/26. Остаје да се види какав ће бити остатак прелазног рока за тим Рубена Аморима.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
РОЛАН ГАРОС, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Невероватан распоред такмичења за понедељак
01. 06. 2025. у 15:18
ХАОС! Карло Анћелоти уопште није селектор Бразила?! За све крив лажни фудбалски менаџер!
01. 06. 2025. у 13:45
ДА ВАМ СЕ У ГЛАВИ ЗАВРТИ: Ево колико је ПСЖ зарадио освајањем Лиге шампиона
01. 06. 2025. у 12:25
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
01. 04. 2026. у 16:55
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)