УЖАСНЕ СЦЕНЕ! Малолетник (17) брутално избоден на прослави титуле Лиге шампиона ПСЖ
Није могло славље Пари Сен Жермена да прође без жртава.
ФОТО: Танјуг/АП
Током прославе на улицама Париза, након освајања Лиге шампиона, један седамнаестогодишњак је преминуо од убодних повреда.
Тинејџер је задобио убодну рану у груди и одмах је превезен у болницу, али је касније подлегао повредама, пренео је БФМ.
Према изворима портала, околности инцидента и мотив још увек нису јасни, а полиција истражује случај.
Више од 290 особа ухапшено је у Паризу током прославе историјске победе ПСЖ-а над Интером у финалу Лиге шампиона које се одржавало у Минхену.
ФОТО: Танјуг/АП
Прославу су обележили бројни инциденти на више локација у граду, укључујући Јелисејска поља, париску обилазницу и четврт Порт де Сен Клу, пренео је француски БФМ.
Према подацима париске полиције, укупно су ухапшене 294 особе, од којих су многи поседовали пиротехнику и запаљиве материјале.
ФОТО: Танјуг/АП
На појединим местима избили су сукоби с полицијом, а коришћени су водени топови и сузавац.
Фудбалери ПСЖ-а први пут у историји постали су прваци Европе, победивши Интер резултатом 5:0.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)