РАСТАНАК СА САВИЋЕМ: Прволигаш из Вршца ће име новог тренера ускоро саопштити
ОФК Вршац растао се са тренером Игором Савићем, ком је по окончању сезоне истекао једногодишњи уговор.
Фото: ОФК Вршац
-Захваљујемо се Игору Савићу на изузетној сарадњи током ове сезоне и на остваривању најбољег резултата у нашој прволигашкој историји. Током наредне седмице саопштићемо име новог шефа стручног штаба – саопштио је ОФК Вршац.
Фото: ОФК Вршац
Била је ово најуспешнија сезона у историји фудбала у Вршцу, с обзиром на то да је ОФК Вршац у својој трећој сезони у Првој лиги Србије заузео високо седмо место на табели.
-Сезона иза нас је најуспешнија у прволигашком такмичењу. Било је успона и падова, имали смо фантастичну серију у другом делу јесени. Честитамо свима који су себе уградили у овај резултат. Наредна сезона доноси нове изазове – речено је у овом клубу.
Велики успех остварили су и омладинци ОФК Вршца, који су освојили Омладинску лигу Војводине и пласирали се у виши ранг – Омладинску лигу Србије.
Препоручујемо
"СРЕЋАН САМ КАКО ЕКИПА ИГРА": Саша Обрадовић после нове победе Звезде у Евролиги!
23. 01. 2026. у 22:48
СРБИЈА УЛАЖЕ ЖАЛБУ: Хоће ли Никола Јакшић играти у финалу?
23. 01. 2026. у 22:26 >> 22:27
ЕВРОПА СЕ ПОНОВО ПЛАШИ ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели разбили Виртус усред Болоње!
23. 01. 2026. у 22:24
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)