"УВЕК ЋЕТЕ МИ БИТИ У СРЦУ!" Опростио се Един Џеко од навијача емотивном поруком
Бивши фудбалер Манчестер ситија, Един Џеко (39), завршио је свој боравак у Истанбулу пошто је напустио екипу Фенербахчеа.
Foto: Profimedia
Укупно је за тим из Истанбула одиграо 99 утакмица у којима је остварио учинак од 46 голова и 18 асистенција.
- Дошло је време да се опростимо. Никад се није лако растати, посебно када ти клуб уђе под кожу као што је Фенербахче мени. Желим се захвалити свима који су ми били као породица протекле две године: саиграчима, тренерима, клубу, свим људима који раде неуморно иза сцене сваког дана. Посебно хвала оним који су нас увек страствено подржавали: Ви сте право срце Фенербахчеа и увек ћете ми бити у срцу. Сваког дана, на тренинзима и терену, дао сам све од себе. То није било довољно да освојимо трофеје о којима смо сањали, али не могу бити поноснији што сам носио дрес Фенербахчеа - написао је Џеко у опроштајној поруци навијачима свог сада већ бившег клуба.
Као наредни његов клуб помињао се у последње време сплитски Хајдук, а где ће некадашњи репрезентативац Босне и Херцеговине наставити каријеру знаће се врло брзо.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
ИГА ШВЈОНТЕК ГАЗИ У ПАРИЗУ! Бранитељка титуле пласирала се у осмину финала Ролан Гароса
30. 05. 2025. у 17:10
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)