ТО БИ БИЛО ТО: Роналдо продао Ваљадолид!

ВЕОМА лошу сезону одиграо је Ваљадолид. Овај шпански клуб је испао у Сегунду, али не рачунајући разочаравајуће резултате, због друге ствари навијачи имају разлог да славе.

ТО БИ БИЛО ТО: Роналдо продао Ваљадолид!

ФОТО: ЕПА

Наиме, досадашњи власник екипе, легендарни Бразилац Роналдо продао је клуб, потврђено је у саопштењу "љубичастих".

- Председник Борда Директора и већински власник Ваљадолида, Роналдо Луис Назарио де Лима, објављује да је потписао договор о продаји већинског дела акција инвестиционој групи из Северне Америке, коју има подршку фонда из Европе - стоји у саопштењу Ваљадолида.

Навијачи су били веома незадовољни оним што је популарни "Зуба" радио ове сезоне са тимом са "Хозе Зориља" стадиона.

Ваљадолид је сезону окончао на последњем 20. месту Ла лиге са само 16 бодова.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)