СРПСКА ПЕВАЧИЦА ТРУДНА СА ФУДБАЛЕРОМ ИЗ АФРИКЕ! Објавила слике из кревета, он је држи за стомак
НОВА љубавна романса.
Фото: Профимедиа
Певачица Тара Стојановић (23) која се прославила у такмичењу "Пинкове звездице" је трудна са фудбалером из Африке.
Наиме, њен изабраник се зове Ричард Одада, он је фудбалер и има 24 године. Иако га певачица ретко приказује, очигледно је да пар већ неко време ужива у љубави, те да су сада одлучили да своју везу подигну на виши ниво.
Тара је на Инстаграму поделила фотографију и показала труднички стомак, а недавно је обавестила јавност да ју је дечко верио.
- Срећан Дан мајки, написала је, док је позирала на кревету.
Подсетимо, пар је у једном снимку одговарао на 22 питања и на већину је дао тачне одговоре, чиме су потврдили да се веома добро познају.
"Желимо, желимо да имамо пуно деце. Ја желим десеторо" – рекла је Тара за "ИЂ ТВ", а њен дечко, којег певачица често зове Марко, делио је исти став.
Тара је неколико година била у вези са Дејвидом Ојоном из Кеније који се бави кошарком и музиком.
- Ја сам одлучила да више не показујем свој приватни живот онлајн. И то је то, ту се свака прича завршава. Нико никад неће сазнати да ли смо ми заједно или нисмо, рекла је она тада и додала:
- Преживела сам пакао! Иако сам свесна да сам у свету где је све јавно и где сви коментаришу, многи су претерали и било је ту доста одвратних коментара, а не желим себе и њега да излажем томе.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ЗА СРБИЈУ ИДЕАЛНО, ЗА НОВАКА ЂОКОВИЋА КАТАСТРОФА! Стигле лоше вести из Индијан Велса
09. 03. 2026. у 06:18
ЗВЕЗДА ЋЕ БИТИ ПРВА, АЛИ КО ЋЕ ЗАУЗЕТИ ДРУГО МЕСТО? Партизан и Војводина укрштају копља на "Карађорђу"
АПСОЛУТНИ дерби 26. кола Суперлиге Србије биће одигран у Новом Саду где ће фудбалери Војводине дочекати београдски Партизан (18.00).
08. 03. 2026. у 08:00
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Какав скандал! Невероватно како су понизили све руске параолимпијце!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок.
08. 03. 2026. у 14:47
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (2)