ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА АРГЕНТИНЦА: Проглашен за најбољег фудбалера месеца у Премијер лиги
Фудбалер Ливерпула Алексис Мекалистер проглашен је за најбољег играча Премијер лиге у априлу, саопштено је на сајту такмичења.
Foto: Profimedia
Мекалистер је на пет утакмица Премијер лиге у априлу уписао два гола и једну асистенцију па је тако први пут освојио признање за најбољег играча месеца у Премијер лиги.
Ливерпул је у том периоду забележио четири победе и један пораз, а такође је обезбедио титулу након што је направио недостижну предност у односу на Арсенал.
Менаџер Вулверхемптона Витор Переира проглашен је за најбољег тренера Премијер лиге у априлу. Переира је први пут освојио признање за најбољег тренера месеца у Премијер лиги.
Вулверхемптон је прошлог месеца забележио пет победа из исто толико мечева и осигурао је опстанак у Премијер лиги.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
СРБИН ЈЕ ПРЕЦРТАН! Јувентус пронашао замену од 85 милиона евра за Душана Влаховића
09. 05. 2025. у 09:51
САНДРА БУНДИЋ ПРВАКИЊА СВЕТА У КАРАТЕУ: Понос Зрењанина и целе Србије!
08. 05. 2025. у 22:40
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)