БРУКА И СРАМОТА УСРЕД СРБИЈЕ! "Чујте "делије", чујте "гробари", Косово се неће вратити"... (ВИДЕО)

Новости онлине

05. 05. 2025. у 13:55

На утакмици између Новог Пазара и Партизана (2:1) видели смо скандалозно понашање домаћих навијача, који су скандирали против сопствене државе Србије и Косова и Метохије.

БРУКА И СРАМОТА УСРЕД СРБИЈЕ! Чујте делије, чујте гробари, Косово се неће вратити... (ВИДЕО)

Принтскрин/Арена спорт

Навијачи Новог Пазара прво су срамно извиждали минут ћутања за жртве масакра у Рибникару, Дубони и Малом Орашју, а потом су прозивали навијаче Црвене звезде и Партизана, "делије" и "гробаре", помињући Косово и Метохију.

"Чујте "делије", чујте "гробари", Косово се неће вратити", певали су срамно навијачи Новог Пазара.

Нажалост, то није било све. Пазарци су скандирали и "Ово је Турска", док су на трибини истакли заставе Санџака, а могла је да се види и застава са "љиљанима", што је некадашња застава Босне и Херцеговине током рата деведесетих.  Нису ни "гробари" седели скрштених руку, па су одговорили заставом "Срби", "гробари", а на трибини је био и транспарент са ликом Ратка Младића, као и застава за Косово и Метохију.

Виђена је и скандалозна кореографија на којој је приказана тврђава у Новом Пазару на којој је био топ. Друг део шеталице није био откривен, а онда је и он приказан, а на њему се видео срушен стадион Партизана, који је погођен топовским ђулетом. 

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

НБА ШОК! Никола Јокић опет повређен!