НИКОЛИЋ БОЉИ ОД СТАНКОВИЋА: ЦСКА савладао Спартак у дербију Москве
ДЕРБИ Москве одиграли су Спартак и ЦСКА који са клупе предводе српски стручњаци Дејан Станковић и Марко Николић. На крају се овај други радовао, пошто су "армејци" тријумфовали са 1:2 у 26. колу Премијер лиге Русије.
Фото: EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA
Овај пораз је црвено-бели удаљио од борбе за титулу. Шта више то у овом тренутку делује као немогућа мисија. Чак их је и данашњи ривал претекао на табели.
Гости су у идеалном тренутку дошли до вођства. Играо се 44. минут кад је Саул Гуарирапа затресао мрежу Александра Максименка.
Спартак је покушавао да дође до изјендачења. Домаћин је то успео да уради у 87. минуту преко Езекјела Барка који је био прецизан са беле тачке.
Дејан Станковић/ФОТО: Профимедиа
Кад се чинило да у дербију Москве победника неће бити на сцену је у 89. минуту ступио Кристијан Бистровић и донео велики тријумф гостима.
Вреди истаћи да је српски фудбалер у редовима Спартака Срђан Бабић у трећем минуту надокнаде добио црвени картон. На другој страни је Милан Гајић одиграо цео дуел.
Спартак је четврти на табели са 50 бодова, ЦСКА је трећи са бодом више. Прву позицију заузима Краснодар са 58, прати га Зенит са 54.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МАДРИДУ: Квалификант елиминисао 19. тенисера света
25. 04. 2025. у 15:51
АТП МАДРИД, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Новак Ђоковић изгубио у другом колу Мадрида
26. 04. 2025. у 17:19
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)