"НА ТЕРЕН ИЗЛАЗИМО САМО СА ЈЕДНОМ НАМЕРНОМ!" Тренер Радничког из Ниша пред меч са ИМТ-ом

Филип Милошевић

21. 04. 2025. у 18:10

Фудбалски клуб Раднички дочекаће у другом колу плеј-аут фазе Суперлиге Србије екипу ИМТ-а. Шеф стручног штаба Радничког Синиша Добрашиновић истиче да је пред његовим тимом тешка утакмица.

НА ТЕРЕН ИЗЛАЗИМО САМО СА ЈЕДНОМ НАМЕРНОМ! Тренер Радничког из Ниша пред меч са ИМТ-ом

FOTO: A.Ilic

Срспки фудбалер има годишњу плату у износу од 19,44 милиона евра бруто, и по том

- Чека нас меч против екипе која има изузетан индивидуални квалитет, која је доста агресивна, са, и без лопте. ИМТ има добре појединце, можемо издвојити Лучића, Крстића, Новчића, који без обзира на своје године игра искусно. Очекујемо јако тешку утакмицу, али сматрам да смо и ми спремни, добро смо радили и у овој паузи - рекао Добрашиновић.

Он је додао да је циљ победа.

- На терен излазимо само са једном намером – да освојимо три бода. Мислим да смо у добром моментуму после две изузетно добре утакмице против Новог Пазара и Чукарчиког. Мотивисано ћемо ући у дуел и даћемо све од себе да освојимо три бода. Мислим да је жеља јасна код свих у тиму и да може пресудити, уз све то уздамо се и у свој квалитет. Све више играмо онако како желим и захтевам од играча и мислим да је све у нашим рукама.

Раднички и ИМТ одмерили су снаге на Чаиру средином фебруара, тада је нишки тим славио са 3:0.

- Поштујемо сваког противника максимално, долази нам квалитетна и добро вођена екипа. Поражени су код куће у прошлом колу и сигурно у Ниш долазе силно мотивисани. Ми треба да гледамо само себе и уздамо се у свој рад. Тренирали смо веома добро ове недеље и уколико свако буде дао максимум мислим да неће бити проблема да дођемо до позитивног резултата. Знамо да свака утакмица носи одређени притисак, али ми смо навикли на то и морамо се борити са тим како год да је. Надамо се подршци са трибина и верујемо да ће Нишлије препознати моменат и доћи да нам буду ветар у леђа - каже чувар мреже Радничког Дејан Станивуковић.

Утакмица Раднички-ИМТ биће одиграна у уторак 22. априла од 17:00 сати. Главни судија биће Јован Шегрт.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Велика звезда не само да се одрекла руског држављанства, већ је откривено и - ово!