ШТА ЋЕ БИТИ СА СРБИНОМ? Тадић губи стрпљење са Фенербахчеом
Фудбалера Фенербахчеа Душана Тадића лагано издаје стрпљење у финишу сезоне, а главни разлог је одуговлачење Фенербахчеа око продужетка уговора.
ФОТО: Профимедиа
Српском мајстору у јуну истиче двогодишњи уговор, а спортски директор Марио Бранко (не)вешто одуговлачи са одлуком о евентуалној понуди.
- Имам понуде из Ајакса, Саудијске Арабије и Уједињених Арапских Емирата. Шта планирате са мном - наводно је питао Тадић спортског директора, како пишу турски медији.
Одговор Бранка је био дипломатски у стилу да је руководство фокусирано на финиш борбе за титулу и биће прилике за разговор на крају сезоне.
Тадић упркос позним годинама игра фантастично. На 29 мечева у турској Суперлиги уписао је по 11 голова и асистенција.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)