ОГЛАСИО СЕ ШВАЈНШТАЈГЕР: Немац послао прву поруку након гласина о разводу од Ане Ивановић
Немачку и Србију је изненадила информација о растанку некадашњег фудбалера и некадашње тенисерке која још увек није званично потврђена.
Tanjug/AP
Годинама су важили за један од најскладнијих јавних парова који воде идиличан живот, међутим немачки медији су јавили да је дошло до кризе у браку и до његовог краја.
Наводни раскид се догодио почетком 2025. године.
Швајнштајгер се огласио путем друштвене мреже Инстаграм у јеку приче о крају брака са Српкињом.
Немац тренутно обавља задатак промотера финала Лиге шампиона које ће ове године бити одиграно у Минхену, а већ неко време је на азијској турнеји.
Након што се појавила информација о проблемима и крају љубави Бастијан је стигао у Вијетнам одакле се јавио и обратио фановима.
- Хвала свима за леп дочек - поручио је Немац уз снимак са фановима.
Разлог раскида
Немци преносе информације упућених у брак славних спортиста, а оне доводе до следећих одговора - стрес, путовања, различите локације и недостатак породичног живота... Наводно, удаљеност је доста утицала да између њих двоје све "пукне" и да дође до разговора и одлуке о разводу.
Швајнштајгер редовно путују по целом свету јер ради као ТВ конслутант за фудбалске мечеве, а уједно има и одређене пројекте који "захтевају" да је удаљен од породице. Донекле је и нејасно што је улазио у све то, а уједно је и изненађујуће је да је посао "успео" толико да удаљи познати пар, посебно јер су створили велику породицу.
Ни Бастијан Швајнштајгер ни Ана Ивановић нису јавно коментарисали писања немачких медија која су постала централна вест и у светском шоу бизнису.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ОТВОРЕНА ВРАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ: Тренинг у Старој Пазови увод у селективну утакмицу
10. 03. 2026. у 22:01
САБАЛЕНКА НАСТАВЉА ПОХОД КА ТРОФЕЈУ: Белорускиња убедљиво до четвртфинала Индијан Велса
10. 03. 2026. у 21:20
СВЕ ВИШЕ НАВИЈАЧА НА "КАМП НОУ": Барселона повећала капацитет стадиона
10. 03. 2026. у 20:20
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)