КАКАВ МЕЧ У БЕОГРАДУ: Чукарички и Раднички поделили бодове у плеј-ауту Суперлиге Србије
ФУДБАЛЕРИ Чукаричког и нишког Радничког одиграли су нерешено 2:2 у мечу првог кола плеј-аута Суперлиге.
ФОТО: А. Илић
"Брђани" су повели у 46. минуту голом Бојице Никчевића. Триванте Стјуарт је поравнао на 1:1 у 59. минуту, а преокрет је донео Вања Илић голом у 71. минуту. Коначан резултат поставио је Никола Станковић голом у 79. минуту.
У наредном колу екипа са Бановог брда гостује убском Јединству, док ће Раднички дочекати ИМТ.
Чукарички је први на табели плеј-аута са 40 бодова, Раднички има 33 бода на шестом месту. Пето и шесто место плеј-аута воде у бараж, седмо и осмо директно у нижи ранг.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КАКАВ МЕЧ: Алкараз преокренуо, Музети једва завршио финале Монте Карла
13. 04. 2025. у 14:08
ЈОКИЋ НАПУШТА ДЕНВЕР? Огласили се инсајдери, ово Николина будућност у НБА
13. 04. 2025. у 09:50
УСКРШЊА ПОСЛАСТИЦА: Познат термин кошаркашког "вечитог дербија" Партизан - Звезда
13. 04. 2025. у 12:41
ПОСЛЕ ДЕРБИЈА, ЗВЕЗДА СЕ СЕЛИ: Црвено-бели путују ван Србије, а повод је племенит
13. 04. 2025. у 14:03
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)