ДИМИТРОВ СИГУРАН НА СТАРТУ МОНТЕ КАРЛА: Бугарин без проблема победио Чилеанца
БУГАРСКИ тенисер Григор Димитров пласирао се у друго коло Монте Карла након што је победио Николаса Ђарија са 6:3, 6:4.
FOTO: Tanjug/AP/Rebecca Blackwell
Чилеанац је идеално отворио меч - брејком. Ипак, одмах је узвратио 18. на АТП листи. Потом је у шестом гему још једном ривалу одузео сервис и врло брзо је било 1:0 у сетовима.
Други фуриозно почео Димитров, направио је два брејка и повео са 3:0, али Ђарије вратио један брејк. Ипак, више од тога није могао, па је 33-годишњак из Хаскова славио после једног сата и 47 минута.
Бугарин ће у наредном колу играти против домаћег тенисера Валентина Вашероа. Ако пређе ту препреку ривал ће му бити бољи из дуела Новак Ђоковћ - Алехандро Табило.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)