"НЕ МОЖЕМО ДА СКРПИМО ЕКИПУ": Владан Милојевић незадовољан због распореда!
ЦРВЕНА звезда се пласирала у полуфинале Купа Србије победивши Нови Пазар са 2:1, а тренер црвено-белих Владан Милојевић открио је са каквим се проблемима суочава.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Стратег актуелног шампиона је меч завршио без класичног штопера. Објаснио је због чега је то тако, али имао је примедбе и на распоред.
- Нема ту тактике. Играмо среда, субота... Имамо 15 репрезентативаца. Ђурић је повређен. Остали су болесни. Не можемо да скрпимо екипу, ово је све принудно. Требало би да играмо мало у понедељак. Имамо озбиљних проблема са повредама и вирусом. Играли су под вирусом Родић и Дуарте. Играмо на свака три дана. Оно што је битно, заслужено смо победили и у оваквом саставу. Имали смо доста шанси. Голман Новог Пазара је херој. Требало је у првом полувремену да решимо утакмицу. Чека нас ОФК Београд већ у недељу - рекао је Милојевић за "ТВ Арена спорт".
Подсетимо, Црвена звезда у недељу игра против ОФК Београда и само јој је бод довољан да обезбеди 36. шампионску титулу.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
СЕНЗАЦИЈА У ХУМСКОЈ: Партизан испао из Купа Србије у фудбалу после 24 пенала!
02. 04. 2025. у 19:51 >> 19:52
ШОК НА МАРАКАНИ: Бивши фудбалер Црвене звезде осуђен на две године затвора!
02. 04. 2025. у 12:25
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ "САХРАНИО" НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)
Најновије вести из тениса тичу Горана Иванишевића. Новак Ђоковић је био једна од тема којом се бавио Хрват, бивши Нолетов тренер.
30. 03. 2026. у 13:20
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)