"СИГУРНО ДА НАМ ПРАВИ ПРОБЛЕМ!" Владан Милојевић: Шта да радимо...

Новости онлине

25. 03. 2025. у 18:05

Фудбалери Црвене звезде ће у среду, 26. марта од 17 часова, на стадиону "Рајко Митић” дочекати екипу ОФК Београда у оквиру осмине финала Купа Србије. Тим поводом је за медије уочи утакмице говорио шеф стручног штаба Црвене звезде - Владан Милојевић.

СИГУРНО ДА НАМ ПРАВИ ПРОБЛЕМ! Владан Милојевић: Шта да радимо...

FOTO: FK Crvena zvezda

Тренер српског првака је задовољан урађеним у овом репрезентативном прозору.

- Доста добро, урадили смо све што смо планирали, са доста младих играча прикључених из омладинске школе, тако да је све протекло коректно - почео је Милојевић.

Сутрашњи противник Звезде игра изузетно добро...

- Мислим да ОФК Београд игра константно добро од почетка првенства. Једна добра екипа, која увек игра за "гол више". Доста добрих младих играча и искусних. Мислим да су јаки као колектив.

Милојевић има лепо мишљење о Симу Крунићу, тренеру ОФК Београда.

- Играли смо и на припремама. Један јако добар и квалитетан тренер, један од најискуснијих. Јако добар тренер који зна да постави тактику и да се прилагоди противнику, биће сигурно тешко.

Велики број фудбалера Црвене звезде је одсутан због наступа у дресу репрезентације.

- Сигурно нам прави проблем, али шта да радимо. Прилагодићемо се ситуацији.

Услед одсуства Ендиајеа због обавеза у репрезентацији Сенегала, Дуарте ће сутра играти у нападу:

- Немамо другог! - кратко је поручио Милојевић.

Деби Сандовала је још увек неисвестан.

- Видећемо данас на тренингу... - каже Звездин стратег.

Тренер црвено-белих је пратио репрезентацију Србије.

- Позитивни су утисци, честитам репрезентацији на останку у "А" групи. Сигурно нас очекују занимљиве утакмице са најбољим екипама Европе. Навијали смо свим срцем да Србија направи резултат, и направила је. Сад се сви окрећемо квалификацијама за Светско првенство.

Звезда сутра дочекује екипу са Карабурме пред празним трибинама стадиона "Рајко Митић" услед казне дисциплинских органа због огромне бакљаде на прослави 80. рођендана клуба, у мечу са Спартаком.

- Не могу да коментаришем нешто на шта не могу да утичем, али у сваком случају није лепо играти без публике. Ако је таква одлука, прихватићемо - подвукао је Владан Милојевић.

Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, и "делије" и "гробари" загрмели као један!

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена