ШПАНЦИ ПРОГНОЗИРАЈУ: Египћанин први кандидат за вредан трофеј

Недељко Иљукић

01. 03. 2025. у 20:28

УГЛЕДНИ шпански спортски дневник "Марка" објавио је своју листу од десет најозбиљнијих кандидата за освајање "Златне лопте" у 2025. и на њеном челу је нападач Ливерпула Мохамед Салах.

ШПАНЦИ ПРОГНОЗИРАЈУ:  Египћанин први кандидат за вредан трофеј

ФОТО: Танјуг/АП

 Иза Египћанина следе Мбапе (Реал), Рафиња (Барселона), (Барселона), Дембеле (ПСЖ), Белингем (Реал), Левандовски (Барселона), Винисијус (Реал), Јамал (Барселона), Кејн (Бајерн) и Алварез (Ателтико).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља