ПЕХ ЗА МАДРИЂАНЕ: Важан фудбалер Реала ван терена најмање два месеца због повреде
Фудбалер Реала Дани Себаљос одсуствоваће најмање два месеца ван терена због повреде тетиве леве ноге, преносе данас шпански медији.
FOTO: EPA
Себаљос се повредио у среду на првом мечу полуфинала Купа краља против Реал Сосиједада (1:0).
Мадридски клуб је објавио да је током данашњих лекарских прегледа утврђено да је Себаљос доживео тежу повреде леве ноге, али није објављено колико ће фудбалер Реала морати да паузира.
Међутим, шпанска Марка наводи да ће фудбалер Реала одсуствовати два месеца ван терена.
Себаљос (28) је ове сезоне одиграо 31 меч за Реал у свим такмичењима.
БОНУС ВИДЕО: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости
Препоручујемо
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)