ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Предраг Мијатовић најавио један од највећих трансфера...

КАКВА би то бомба била!

ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Предраг Мијатовић најавио један од највећих трансфера...

ФОТО: ФК Партизан

Некадашњи спортски директор Реал Мадрида а сада члан Радне групе Партизана Предраг Мијатовић открио је за шпанске медије како ће један од најбољих нападача данашањице Ерлинг Хааланд обући дрес краљевског клуба.

Гостујући на ТВ „Ел Чирингито“, члан радне групе Партизана рекао је да ће Ерлинг Халанд сигурно једног дана заиграти за Реал Мадрид.

– Халанд то није никада рекао јавно, али ја знам, из поузданих извора, да би волео да једног дана буде играч Реал Мадрида. Не питајте ме како, али знам. Када бисте једном сугерлисали Халанду могућност да пређе у Реал, мислим да не би имао никакву дилему, рекао је Мијатовић и додао:

- Мислим да Халанд може да игра у Реалу и да ће се то и догодити, закључио је Мијатовић.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани

НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.

17. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ПРИПРЕМА ЗА ДЕБИ У ЕВРОПИ: Железничар дочекује неугодног ривала на старту Суперлиге Србије