НА СВЕ ПЕХОВЕ, ЈОШ И ОВО: Манчестер јунајтед остао без једног од најважнијих играча
Фудбалер Манчестер јунајтеда Амад Дијало одсуствоваће ван терена неколико недеља због повреде скочног зглоба, саопштио је данас енглески клуб.
ФОТО: Танјуг/АП
У саопштењу се наводи да се Дијало повредио на последњем тренингу Манчестер јунајтеда уочи дуела са Тотенхемом.
- Изузетно сам разочаран што пишем ову поруку у кључном тренутку ове сезоне. Нажалост, одсуствоваћу неко време због повреде. Вратићу се јачи него икад - објавио је Дијало на друштвеној мрежи Икс.
Дијало (22) је ове сезоне одиграо 36 утакмица за Манчестер јунајтед у свим такмичењима и постигао је девет голова.
Утакмица 25. кола Премијер лиге између Тотенхема и Манчестер јунајтеда биће одиграна вечерас од 17.30 часова у Лондону.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КИРЈОС СЕ НЕ МИРИ СА БРУКОМ: Аустралијанац наставио да "удара" по Синеру
16. 02. 2025. у 14:10
ЈОКИЋ ПОДУЧАВА АМЕРЕ: Српски центар "продавао форе" пред Ол стар меч (ВИДЕО)
16. 02. 2025. у 08:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)