ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У СУПЕРЛИГИ: Црно-бели разбили ОФК Београд за прву победу у другом делу првенства (ФОТО/ВИДЕО)

Часлав Вуковић

15. 02. 2025. у 15:55

ПАРТИЗАН је остварио прву победу у другом делу првенства. Црно-бели су у 23. колу Суперлиге Србије савладали ОФК Београд са 4:1, те су се тако реванширали "романтичарима" за пораз у прошлој утакмици.

ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У СУПЕРЛИГИ: Црно-бели разбили ОФК Београд за прву победу у другом делу првенства (ФОТО/ВИДЕО)

ФОТО: ФК Партизан

Боље није могао да почне дуел за домаће. Играо се трећи минут кад је Алдо Калулу искористио додавање Немање Николића и затресао мрежу ривала.

Није дуго требало изабраницима Срђана Благојевића да дуплирају предност. У 13. минуту су гости остали са десеторицом на терену због тога што је Миљан Момчиловић у свом казненом простору играо руком.

Сигруан са беле тачке био је Бибарс Натхо у 16. минуту. Већ тад је практично постало јасно да ће бодови остати у Хумској.

Партизан је до одласка на одмор успео да постигне и трећи гол. Стрелац је био Немања Николић који је тако на најлепши могући начин обележио 100. наступ у црно-белом дресу.

Иако су били бројчано слабији на терену, изабраници Симе Крунића нису желели да се бране. За такав приступ су награђени голом Николе Кнежевића са 11 метара.

Ипак, ниједног момента није било дилеме ко ће тријумфовати. Партизан је до краја утакмице успео да постигне још један гол. Мрежу "романтичара" је затресао у 77. минуту Ибрахима Зубаиру.

До краја меча резултат се није мењао. Овај тријумф је добра увертира за "парни ваљак" пред вечити дерби који је на програму 22. фебруара у 16 часова.

Црно-бели су други на табели са 46 бодова, док је ОФК Београд на петој позицији са 33.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони

МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони

СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.

14. 12. 2025. у 07:00

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.

14. 12. 2025. у 16:00

Коментари (0)

ДЕДА МИ ЈЕ РОМ: Истина о Пријином пореклу - има ромске крви Филип и Брена то знају, не смета им